ENDOSKOPİ YIKAMA MAKİNE İÇ VE TANK TEMİZLİĞİ

Endoskopi cihazlarını yıkayarak temzleyen makinelerin, el değmeden yerinde içerisinde bulunan tankların, hortumların, motor ve pompaların içini temzileyebilen, Ülkemizde ve Avrupa da ilk olarak bu temizliğe yanıt veren bir üründür.  Ürünümüz kısa bir zaman içerisinde satışa sunulacaktır.

Endoskopi yıkama cihazlarının içerisinde bulunan tankların, bakteri üremesi, renk değiştirmesi sararması, kararması gibi hallerde değiştirilerek yenilenmesi yapılmaktadır.Buda Hastahaneler için maliyetli bir iştir.

Bu maliyetlere son verilmesini sağlayarak, cihazların sürekli temiz, tankların ve hortumların sıfır halindeki renklerde çalışmasını sağlayabilen ürünümüz, Devlet ve Özel Hastahanelere ciddi manada kazanç elde ettirmektedir.

Hastahaneler bu makinelerin içerisindeki 7 adet tank ve hotumların değişimine 7-12.000TL arasında bedel ödemektedirler. Yılda 4 yada 6  defa ürünümüzle makineler dezenfekte edilmesi durumunda makinelerin 10 yıllık kullanma sürelerinin de uzayacağını ve  sürekli temiz makinelerle çalışacaklarının da bilinmesini istiyoruz.

ENDOSKOPİ YIKAMA MAKİNE İÇ VE  TANK TEMİZLİĞİ