Ev-Ofis-Restoran-Kafe temizliği

Ev-Ofis-Restoran-Kafe ve benzeri yerlerin temizliğinde etkilidir.

Organik ve Antibakteriyeldir.

-Evinizdeki mutfak perdelerini ,tül perdeleri ürününümüz ile Çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz.(Başka deterjan yada parlatıcı kullanmayın)

-Yemek yediğiniz materyalleri, yemek yaptığınız yencere tavaları Bulaşık makinesinde haftada bir  başka deterjan kullanmadan yıkayın farkı özlerinizle görün.

-Spor ayakkabılarınızı, isterseniz Çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz.

-Normal günlük giydiğiniz ayakkabılarınızı, Ürünümüz ile silin hem temizleyin hem de varsa bakterileri yok etmiş olursunuz.Ayrıca ayakkabılarınız uzun süre temiz kalsın boya ihtiyacı olmadan giyin. Ayda iki defa ürünle silin her zaman temzi ve boyalı olarak kullanın. Günlğük yaşamda kirlense bile ıslak bir bezle silin yine tertemiz olup parlasın. 

-Çay içtiğiniz,Su içtiğiniz yada her türlü amaç için kullandığınız cam bardaklarınızı, dilediğiniz ürünle yıkayın,sonra da ürünümüz ile yıkayın fabrikadan yeni çıkmış gibi göreceksiniz.Temizlik ötesini öneriyoruz size.

-Fayans ve Derz aralarını temizler ve fayansları parlatır, renklerine zarar vermez.

-Restoran, Döner tezgahları, Tavuk döner tezgahları, Pastahanelerde kullanılan simit pasta tepsi ve tavaları içerisinde ve üzerinde bulunan yağları kolayca söker atar.

-Çay makineleri, Kazanları, Çaydanlıklar, Mutfak ocakları içindeki üzerindeki yağ kir pas ve kararmaları yok eder,

-Klima, Davlumbaz,Elektrik süpürgesi içerisindeki Filtreleri kolayca temizler,

-Pimapen, Alüminyum, demizrdöküm ve normal kalörifer petekleri,  kapı,Pencere yada diğer emtialar üzerindeki her türlü kiri pası kolayca temizler

-Beyaz eşyalarınızın dışında bulunan her türlü kiri pası yağı temizler ve parlatır,

-Halı,Koltuk üzerine dökülen çay,kahve, meyve suyu, salça, Nar ve Kan lekelerini temizler,

-Çocukların : Okul sıraları , Koltuk, Duvarlara, Kurşun, tükenmez yada keçeli kalemler ile yaptıkları karalamalar, yazılar ve resimleri temizler.Koltuk duvar renklerine zarar vermez. 

-Evinizde baktığınız evcil hayvanlarınızın gezip dolaştığı yerleri temizler ve varsa bakterileri de yok etmiş olursunuz.    

 

  Kullanım Şekli :

Ürünü temizlik yapacağınız bölgeye püskürtün, yaklaşık bir dakika bekleyin ürün püskürtüldüğü bölgede çalışsın. Sonrasında ıslak bir bez ile silin,ve kurulayın.  

Koltuk ve halılar için, ise ürünü leke yada kir üzerine püskürttüğünüz de üzerine su püskürtün çünkü koltuk ve döşemelerin içeriisnde sünger vardır ürün püskürtüldiğü yerden aşağı iner su ile de temas etrtiğinde hızlı çalışır ve koltuk ve döşeme içerisindeki lekenin altından temizliğe başlar ve kolayca ıslak bez ile temizlenir ve lekeleri söker atar.  

Ev-Ofis-Restoran-Kafe temizliği