OTOMOBİL TEMİZLİĞİ

Otomobilinizi, Auto ürünümüzle temizleyin ve Dezenfekte edin .Ürün Organik ve Antibakteriyeldir.

Otomobiliniz yada diğer araçlarınızı, ürünümüzle hem içini hem dışını temizleyebilir hemde dezenfekte edebilirsiniz. otomobilinizin koltuk ve döşemelerinde bulunan kir, lekeleri çok kolay bir şekilde temizlersiniz. Sizler temizlik yaparken ürün içindeki Antibakteriyel sizin temizlediğiniz yerlerde varda bakteri onları da yok eder. Aynı ürünümüz ile otomobilinizin dışını yani far daki solmuşluğu kir ve lekeleri, jant'ta bulunan balata tozlarını, jant ve aracın eteklerine yapışan ziftleri, motor kısmında yapışan madeni yağları da temziler ve söker atar. 

Aracınızın kaporta aksamını da ürünümüz ile yıkayabilir ve bir araç yıkama zamanı içerisinde aracınıza adeta pasta cila yapmış olursunuz. Aracınızın parladığını kaporta üzerinde ince bir film tabakası çektiğini ve koruduğunu da göreceksiniz. Aracınızı normal olarak 10 günde bir yıkıyorsanız, ürünümüz ile yıkadıktan sonra 20 günde bir yıkayın, üstelik ikinci yıkamada sadece soğuk su ile yıkayın ve kurulayın (ne ürünümüzü ne de başka bir ürün kullanmayın)  20 gün önce yıkadığınız hale geri dönecektir. Ürünümüz ile otonuzun uzun süre parlak ve temiz olarak kullanın.       

 

Kullanma Şekli :

Ürünümüzü Otonuzda kullanacağınız yere püskürtün ve yaklaşık 1 dakika bekleyin ürün püskürtüldüğü yerde çalışsın, bir dakika sonra ıslak bez yada sünger ile ( ürünümüz su bazlı olup su yani ıslak bezle temas ettiğinde çok üst düzeyde verim alacaksınız) temizleyin. sonra kurulayın. Otomobil koltuk ve döşemelerin de ise ürünü leke yada kir üzerine püskürttüğünüz de üzerine su püskürtün çünkü koltuk ve döşemelerin içeriisnde sünger vardır ürün püskürtüldiğü yerden aşağı iner su ile de temas etrtiğinde hızlı çalışır ve koltuk ve döşeme içerisindeki lekenin altından temizliğe başlar ve kolayca ıslak bez ile temizlenir ve lekeleri söker atar.  

 

OTOMOBİL TEMİZLİĞİ