ÇAMAŞIR-BULAŞIK MAKİNE TEMİZLİĞİ

 

Özellikleri;

Çamaşır ve Bulaşık Makinelerinizin, gider ve pompaları ile görünmeyen arka tarafında bulunan yağlar ve kireçleri, rezistansı ve üzerindeki kireçleri, makinenizinden gelen kötü kokuları giderir.Makinenizin gürültülü çalışmasını engeller, geç su ıstmasını engeller, kullanırken %30 elektrikten tasarruf edilmesini sağlar. 

Makinelerin arızalanması;

Kullandığınız sudan ve deterjanlardan kaynaklanmaktadır. Yetkili ve yetkisiz servislerle bir yıllık yaptığımız Ar-Ge çalışması sonucunda ; Ürünümüz Kireç ve yağ çözücü ile Bir yılda iki defa kullandığınızda ; 1-%30 Elektrikten tasarruf edersiniz, 2-Makinenin ömrünü uzatmış olursunuz, 3-Makinenin çalışma esnasında gürültüsü azalır 4-Tamir ücreti ödememiş olursunuz.

Kullanım;


Ürün 250ML dir. Çamaşır ve Bulaşık Makinenizin deterjan gözüne ürünün 1/2 sini boşaltın, makinenizin ısıtma derecesini en üst düzey konuma getirin ve boşta bir defa çalıştırın. Makinelerinizin fabrika ayarlarına döndüğünü göreceksiniz. Yılda 2 veya 3 defa yapılmasında Makinelerinizi uzun ömürlü kullanabilmeniz için faydalıdır. Her seferinde 1 ürünle 2 Makinenizi temzileyebilirsiniz. 

 

Önemli :

 

Ambalajın ağzını kapalı tutunuz.

Çocuklardan uzak tutunuz.

El, vücut, yüz ve gıda temizliğinde kullanmayınız.

Cilt ile temasında bol suyla yıkayınız.

Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

 

 

Orjinal Ürün

Fatura ile Gönderilir.

ÇAMAŞIR-BULAŞIK MAKİNE TEMİZLİĞİ